savjetovalište za lijećenje neplodnosti

Forum za potporu svima koji očekuju "plusiće". Tu možete pročitati i druge priče, pronaći ohrabrenje i nadu, podijeliti svoja iskustva a naposlijetku i radost s drugima,...

no avatar
BEBA2
novorođenče
novorođenče

Re: savjetovalište za lijećenje neplodnosti

Postao/la BEBA2 » 25.08.2017 9:47 am

Pozdrav moje .....
nova sam ovdje sada je te imam nove nalaze koji baš i nisu dobri ( barem tako mislim)
Krenuti ću nekim redom...prije 2g sam imala laparaskopiju zbog ciste od 7cm te mi je bio ugušen cijeli jajnik i jajovod. Operacijom su mi odstranili cijelu desnu stranu,ostao je lijevi jajnik,jajovod i maternica koji su očišćeni i prohodni. Pošto već 8g pokušavamo imati dijete,sada idemo na IVF jer smo u 40-tim. C 125 vađen je treći dan menge i iznosi 53.9 H od nekih normalnih 35.0
TSH je umjesto do 4.2 sada 7.9 :cry: Menstruacije su mi točne u dan,s time nemam problema. Doktorica je na uzv vidjela :? u maternici bijeli mjehurić te mi preko mokraće pokušala napraviti test trudnoće koji je bio - negativan. Al i dalje mi je sumnjiv taj mjehurić :beba: Nakon tri dana sam dobila urednu mengu.
Drage moje,sada me zanimaju vaša iskustva te da li moram biti zabrinuta i koliko mi treba da se sve spusti u normalu? Može li to imati posljedice na bebu i zatrudnjivanje?

no avatar
phallyka
novorođenče
novorođenče

Postao/la phallyka » 28.08.2017 10:06 am

Beta“ te pristaše istih .

ทางบ้าน

no avatar
BEBA2
novorođenče
novorođenče

Postao/la BEBA2 » 28.08.2017 12:54 pm

Evo mene opet :D
upravo sm se vratila sa konzultacija s doktoricom. Krivo mi je napisala uputnicu na kojoj je trebalo pisati Beta a ne C125 :? Sada znaći idem ponovno vaditi Betu i progesteron. Još nismo sigurne ,ni ja ni ona dali sam trudna ili se nešto razvija tipa kao endometroiza :( Za 10 dana idem tek vaditi krv,poludit ću do tada :bijesna:
Ali me još uvijek strah za tu TSH 7.4 a mora biti na 2.....
Čekanje uvijek izludi :bla:

Prethodna

Natrag na Uspjet ćemo

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.