proslava rođendana

Upisi, odlasci, odvajanja, dobre i loše strane vrtića,...

no avatar
ma-ma
pravi forumaš
pravi forumaš

proslava rođendana

Postao/la ma-ma » 26.04.2013 8:43 am

Kako ste obiljezili rođendan u jaslicama? Sta kupiti..

no avatar
tinci1981
novorođenče
novorođenče

Re: proslava rođendana

Postao/la tinci1981 » 26.04.2013 9:19 am

Nismo još slavili rođendan u jaslicama, ali rekli su nam na roditeljskom da isključivo nosimo svježe i sušeno voće i zdrave grickalice. Kod nas je zabranjeno unošenje bilo kakvih kolača ili torti.

Jelena
Moderator
Moderator

Postao/la Jelena » 26.04.2013 10:04 am

Kod na u vrticu su rekli da se nosi Ledo rodjendanska torta ali ja sam prosle godine za 5. rodjendan narucila u slasticarni Winx i ok je proslo jedino sto na torti mora biti deklaracija i bilo bi dobro da je slasticarna i dostavi...
Od ostalog sam donjela papirnate tanjure,plasticne vilice i za decke trubice a za cure Winx krune....grickalice i sokove nisam nosila jer je teta rekla da ne nosim.
Najbolje bi ti bilo dogovoriti se sa tetama.Ne znam kako je za jaslice.
slikaslikaslikaslikaslika
slika

no avatar
gogica24
dijete
dijete

Postao/la gogica24 » 26.04.2013 10:14 am

Kod nas su torte dozvoljene...ako su kupljene mogu biti bilo kakve, a ako su homemade onda moraju biti bez jaja. Ja sam konkretno pravila Bingo tortu (ima na coolinarici)...petit keksi, jaffa keksi, piškote, puding od vanilije, čokolada i ja na vrh umjesto voća stavim čokoladne bananice...napravila ogromnu tu tortu, u jednu vrećicu stavila svakakve grickalice, u drugu sokiće i to je to...a za ostatak atmosfere su se pobrinule tete...izvjesile su natpis sretan rođendan, ukrasile sobu balonima i zajedno s drugom djecom napravile čestitku (izrezale papire u obliku leptira i svakom djetetu dale da nešto nacrta...probušile ih i povezale mašnicom)...ma nešto prekrasno
slika
slika
slika
slika

tanjacC
dijete
dijete

Postao/la tanjacC » 26.04.2013 11:16 am

Kod nas je također zabranjeno donositi torte,grickalice i sl...Tako da mi ročkase u vrtiću slavimo s voćem...U jaslicama se radilo o "torti" s bananama ,jabukama ,mandarinama i kivijem i naravno svječicom :)

Natrag na Jaslice / vrtić

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.