Soak off gel?

Oblačenje, make-up, frizure,...

**Lino49**
pravi forumaš
pravi forumaš

Soak off gel?

Postao/la **Lino49** » 16.05.2011 2:08 pm

ne bih više radila gel na noktima, pa sam čula za ovu Soak off gel- tehniku...
da li ste kada probale i kako ste zadovoljne?

navodno da se taj lak zadržava 3-4 tj. na noktima...što mi je baš čudno :?
slika

no avatar
mama_ja
dojenče
dojenče

Re: Soak off gel?

Postao/la mama_ja » 16.05.2011 2:19 pm

Soak off je super, ja ga stalno imam na nogama i rukama. To je zapravo isto gel, samo se ne mora onako jako rašpati nokat, a skida se postepeno manikurom.
Meni je to super stvar, ima raznih boja, a ako na njega staviš neki drugi obični lak, on puuuuuno duže traje. Recimo, crveni lak ja mogu imati pola dana, a preko soak off-a ga imam cca 3 dana.
On traje koliko je pristojno da ti se vidi izrast, jer on, kao i gel, raste zajedno s noktom. Dakle, prirodne nijanse imaš duže, a ove žarke boje malo kraće.

I da, soak off nije dobro stavljati na duge nokte, jer može popucati, pa mu skraćuješ vijek trajanja...

U svakom slučaju, super stvar.

E, a ko se želiš riješiti gela na noktima, a imaš loše nokte, definitivno preporučam TRIND lak za nokte. Običan, prozirni, ima ga u ljekarnama, ali on u sebi ima formalina i jaaaaaaako učvršćuje nokte. Prvih par tjedana bi ga dobro bilo svaki dan skinuti i staviti i čim ti izraste cijeli "sadašnji dio nokta" već je bolji! ;)
Ja sam oduvijek imala flis papir od noktiju, sad imam kandže! ;)

Sorry, malo sam odužila post... :oops:
slika

slika

slika

Žeža
pravi forumaš
pravi forumaš

Postao/la Žeža » 16.05.2011 2:25 pm

Upravo vidjela na fc-u, ženska napisla 80 kn, da li bi to bilo i sa njezinim radom?
S obzirom da je geliranje inače dosta skuplje.
Ni sama se nisam do sada s tim susrela.
slika

Mustrica naša 03.07.2007.

**Lino49**
pravi forumaš
pravi forumaš

Postao/la **Lino49** » 16.05.2011 2:28 pm

mama_ja je napisao/la:Soak off je super, ja ga stalno imam na nogama i rukama. To je zapravo isto gel, samo se ne mora onako jako rašpati nokat, a skida se postepeno manikurom.
Meni je to super stvar, ima raznih boja, a ako na njega staviš neki drugi obični lak, on puuuuuno duže traje. Recimo, crveni lak ja mogu imati pola dana, a preko soak off-a ga imam cca 3 dana.
On traje koliko je pristojno da ti se vidi izrast, jer on, kao i gel, raste zajedno s noktom. Dakle, prirodne nijanse imaš duže, a ove žarke boje malo kraće.

I da, soak off nije dobro stavljati na duge nokte, jer može popucati, pa mu skraćuješ vijek trajanja...

U svakom slučaju, super stvar.

E, a ko se želiš riješiti gela na noktima, a imaš loše nokte, definitivno preporučam TRIND lak za nokte. Običan, prozirni, ima ga u ljekarnama, ali on u sebi ima formalina i jaaaaaaako učvršćuje nokte. Prvih par tjedana bi ga dobro bilo svaki dan skinuti i staviti i čim ti izraste cijeli "sadašnji dio nokta" već je bolji! ;)
Ja sam oduvijek imala flis papir od noktiju, sad imam kandže! ;)

Sorry, malo sam odužila post... :oops:

hvala ;)
slika

wish name
pravi forumaš
pravi forumaš

Postao/la wish name » 16.05.2011 2:28 pm

ja nisam nikad gelirala imam ok nokte, ali ovaj Trind je cudo,
vec godinama imam njihovu Magicnu raspicu i set za njegu i nokti stvarno budu vau,
a zapravo je ta linija napravljen za regeneraciju prirodnog nokta nakon geliranja i umjetnih noktiju i garantiraju oporavak za 2 tjedna ako se pravilno tretira ;)
21.08.2010. Filip
22.08.2012. Karlo
Odluka o tome da ćes imati dijete, iznimno je važna. To znači da će tvoje srce zauvijek koračati izvan vlastitog tijela.

**Lino49**
pravi forumaš
pravi forumaš

Postao/la **Lino49** » 16.05.2011 2:38 pm

Žeža je napisao/la:Upravo vidjela na fc-u, ženska napisla 80 kn, da li bi to bilo i sa njezinim radom?

ma meni ne bi bilo žao dati novce da znam da stvarno traje, ali ako mi se počne skidati nakon tj-dva...onda mi je bezveze..... :|
slika

no avatar
mama_ja
dojenče
dojenče

Postao/la mama_ja » 16.05.2011 2:42 pm

Žeža je napisao/la:Upravo vidjela na fc-u, ženska napisla 80 kn, da li bi to bilo i sa njezinim radom?

Nažalost to ne možeš sama radit, ako nemaš onu lampu u kojoj se i gel suši...
To se na isti način suši.

Eh, jedino savjet svim curama, koje to planiraju na nogama radit... Ja sam par mjeseci imala isključivo soak off (toliko mi je dobar :punk: ), pa sam dobila kao gljivice :mad: , odnosno požutio mi nokat, pa je vjerojatno dobro povremeno pauzu napravit. Za ruke sumnjam da treba pauza, jer su noge ipak u cipeli, pa se znoje...
slika

slika

slika

**Lino49**
pravi forumaš
pravi forumaš

Postao/la **Lino49** » 16.05.2011 2:45 pm

mama_ja je napisao/la:

Nažalost to ne možeš sama radit, ako nemaš onu lampu u kojoj se i gel suši...
To se na isti način suši.

Eh, jedino savjet svim curama, koje to planiraju na nogama radit... Ja sam par mjeseci imala isključivo soak off (toliko mi je dobar :punk: ), pa sam dobila kao gljivice :mad: , odnosno požutio mi nokat, pa je vjerojatno dobro povremeno pauzu napravit. Za ruke sumnjam da treba pauza, jer su noge ipak u cipeli, pa se znoje...

i kad staviš na ruke svjetliju nijansu, koliko tj si mirna? i koliko plaćaš na rukama?
slika

inčica28
pravi forumaš
pravi forumaš

Postao/la inčica28 » 16.05.2011 2:47 pm

i koja ce to meni radit?
Hodam. Zapnem. Padnem. Ustanem. Namjestim krunu. Krenem dalje..

no avatar
mama_ja
dojenče
dojenče

Postao/la mama_ja » 16.05.2011 2:50 pm

Pa ja plaćam cca 180kn i to je s manikurom kao... Ali sigurna sam da ima i jeftinije dosta...

Sada imam cca 0,5cm izrast (što je dosta) i do jučer sam imala bež prelakirano da se ne vidi, a jučer sam stavila sivi i mirna sam bar 3 dana... Izrast se sada vidi ako baš gledaš izbliza.
Vidjet ću kada ću opet morati ići, vjerujem da ću ovaj puta postići rekord, obzirom da ove dane nemam vremena... :D
slika

slika

slika

lou
pravi forumaš
pravi forumaš

Postao/la lou » 23.05.2011 1:11 pm

moja prija je počela sad radit s tim gelom soak of, i nikako da odem a jedva čekam.
Gel ne volim jer imam lijepe svoje nokte , a ovo mi se čini ok jer mi ne turpija nokat da skine gel već se diže nekakvom tekućinom, dosta je tanji od ovih gelova do sad, a ja nemam preduge nokte tako da meni to zvuči idealno :)

nofrx
dijete
dijete

Postao/la nofrx » 10.09.2011 3:20 pm

meni je taj soak off, da prostite - totalno sra :x ! moj se nakon 4 dana počea ljuštit! Geliram nokte, jer su moji katastrofa, ko papir! i kad mi je cura u salonu rekla za taj soak off, ja se oduševila, totalno, računam - manje će se moji nokti rušit, ovo je bolje!

ne da san bila totalno razočarana, nego ono!!!! Taj soak off, nije gel, već trajni lak - kakti! znači, nema onu čvrstoću gela. super je možda za cure koje imaju čvrste prirodne nokte, al za nas s tankim nikakvim noktima, je to bacanje para!
slika

slika

no avatar
romanze7
novorođenče
novorođenče

Postao/la romanze7 » 27.03.2017 10:09 am

i kad staviš na ruke svjetliju nijansu, koliko tj si mirna? i koliko plaćaš na rukama? - See more at: posting.php?mode=reply&f=83&t=62375#sthash.tkAq0K7s.dpuf

-ทางเข้า maxbet-

Natrag na Moda

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.