Vrtići Kaštela [iskustva]

Upisi, odlasci, odvajanja, dobre i loše strane vrtića,...

tiki.
novorođenče
novorođenče

Vrtići Kaštela [iskustva]

Postao/la tiki. » 06.11.2013 11:26 am

Cure, ispričavam se zbog teme ali nisam našla ni jednu u kojoj bi mogla dobiti odgovor. Sadam Kaštela a ni jedne teme :mrgreen:

Molim vas iskustva s vrtićima u Kaštelima. Mene osobno zanimaju jaslice. Ako može molim vas makar na PP za jaslice u Sućurcu, privatni vrtić.

Upisala sam malenog u jasle i u paranoji sam teškoj :cry: Kada sam ušla u prostoriju s 15ak malenih pačića skoro sam zaplakala :cry:
slika

mamamaus
pravi forumaš
pravi forumaš

Re: Vrtići Kaštela [iskustva]

Postao/la mamamaus » 06.11.2013 12:41 pm

Evo me i ovdje ;)
Ne znam za Sućuračke, moja je mlađa u jaslicama u Trogiru, krenula na prvi rođendan, prezadovoljna sam, bilo ih je 13 u grupi, sad ih je 12, super se igraju, jedu, spavaju... nismo do sada imali nikakav problem, boleštine su nas zaobišle, samo je ponekad šmrkljava, ali nikad ne izostaje... a prvih dana sam i ja bila pretužna, to ti je normalno... Sad se otvaraju jaslice državne i u Štafiliću, a imaju i kod časnih sestara od dvije godine...
Mislim da je njima puno ljepše sa društvom igrati se, sa svojim vršnjacima, nego po cijeli dan doma sa mamom ili bakom...
L 05.02.2005.
A 24.02.2012.
album: viewtopic.php?f=84&t=73657&p=3186240#p3186240

tiki.
novorođenče
novorođenče

Postao/la tiki. » 06.11.2013 1:33 pm

Joj mamamaus, sto misli mi je prošlo kroz glavu. Mnogo njih u toj prostoriji, i kad ga vidim doma kako se igra 1 na 1 s odraslima srce mi se steglo jer znam da takvu pažnju neće imati ni desetinu u jaslicama. :cry: Kada sam vidila da imaju kao prematalicu, prvo mi je palo na pamet da on ima 12 kila i da je jak ajme, da će joj se oteti s prematalice :cry: Ja ga na njoj nebi mogla držati :cry:

Imala sam osjećaj da će misliti da sam ga ostavila :cry: Uh, plače mi se i sada. :cry: Koliko teta ima kod tebe u jaslama? Jeli spavaju na onim strunjačama ili kako?
slika

mamamaus
pravi forumaš
pravi forumaš

Postao/la mamamaus » 06.11.2013 10:27 pm

Tete su dvije, preklapaju im se smjene od 10-12.30, inače je jedna sa njima, ali ima i onih pomocnica i posluzavki koje uskacu kad treba...
Spavaju na strunjacama, one neke cca 10-ak cm kao lađice, moja je prva dva mjeseca spavala u kreveticu, imaju i to za najmanje.
Ma inače ti to sve štima kod njih, presvlace ih na prematalici ali svi miruju, nitko ne mrda, samo su imali jednog debelog dječaka od 19 kila, njega su na podu presvlacile :P
I puno ti je bolje za njega da se nauči igrati sa djecom, nego samo sa odraslima, kad dođem po nju onda plešu i drže se za ruke, kako su simpa, ili moja se bas ne igra sama doma i sa igrackama, uglavnom mene gnjavi, a tamo dođem danas i gledam kroz staklo, ona uzela neki telefon i igra se, i kad sam ušla lijepo ga spremi na mjesto :o
Kažem ti, svima je teško u početku, puno teze nama nego njima, ali brzo se priviknes ako vidiš da mu je tamo lijepo
L 05.02.2005.
A 24.02.2012.
album: viewtopic.php?f=84&t=73657&p=3186240#p3186240

Natrag na Jaslice / vrtić

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.