Iskustvo s privatnim jaslicama

Upisi, odlasci, odvajanja, dobre i loše strane vrtića,...

no avatar
ljubek zubek
novorođenče
novorođenče

Re: privatni vrtici u zagrebu-iskustva???

Postao/la ljubek zubek » 23.06.2011 10:14 am

upomoć! nismo primljeni u državni vrtić (tj. jaslice), pa moramo probat s privatnim. moram priznat da mi nije ni palo na pamet da bi privatni mogli bit grozni, al sad vidim da svega ima.. mislim da bi bilo bolje kad bi se javno reklo koji to vrtići ne valjaju, možda bi ih to natjeralo da poboljšaju uslugu..
bilo kako bilo, ne preostaje mi ništa drugo nego da probam preko pp-a dobit konkretnije informacije :)

Ninooocka
Humanitarac Udruge

Postao/la Ninooocka » 23.06.2011 10:31 am

Ninooocka je napisao/la:cijena 1200 kn radno vrijeme od 5.30 o 19 ali moja nikad niej bila toliko.
hrana katastrofa,usuga katastrofa.
došlo je do toga da moje dijete pije sa još jednom malom vodu ili pišalinu iz posude za wc četku,da ima padne sa 13og kreveta poslaganim u zrak na pišicu,da tuđe mame čupaju moje dijte i da mi tete nece rec,da tete viču na moje dijete i ne puštaju ga da izađe iz kuhinje van jer je to njima kazna pa kad je mene vidjela da sam dosla rekla je samo ooooooooooo

nakon svega su mi rekla da ne pričam okolo i ne raspirujem vatru jer ce onda one sve najebat.
da ne govorim o šmrkljima koje drugoj djeci vise preko brade oni zelembači a moje dijete kad kihne mora doma. ne brisu im guze pa su usrani svaki dan-cijeli da n dok ne dođu doma. troše hrpetinu maramica extra neznam na šta. ostavljaju djecu same u sobama ili se prave lude jer su druga djeca moju zasarala od glave do pete sa flomasterima po novoj odjeći a neznam di su tete bile,a i mojoj se očito to sviđalo pa je stajala na miru pola sata al ne pričamo o tome,

za doručak mala zdjelica onih čokoladnih loptica-kao nbesquik na njih 20 i deci mlijeka za doručak?
snitice od francuza na pola i listić salame ili pekmez ti na malom pladnju. djeca su (ne samo moja mala) dolazila kronicno gladna iz tog vrtića...

eto neznam sta jos napisat... ako te zanima-pitaj.
bila je u njemu jer nismo imali mjesta u drzavnom i jer sam ja radila i muz i nije je imao tko čuvat i bilo je jedino od svega super radno vrijeme...

taj privatni vrtić se svodi na 2 sobe 3x3m
nemaju svoj park nehgo ih jedna ili dvijete tete vode na cestu i u druge parkove,u to doba se luđak raznio bombom u tom parku u koje ih vode i to doslovce 20 metara dalje od njih...

pošto dobivam jako puno upita zbog mojeg slučaja,želim napisati da je ovaj vrtić zatvoren;tj nije više na istome mjestu,sada je tamo drugi vrtić i drugi vlasnik vrtića. ;)
slikaslika

slikaslika

slika

no avatar
paula21111
dojenče
dojenče

Postao/la paula21111 » 23.06.2011 4:06 pm

privatni više nikad ni slučajno.plaćala sam 1400 kn a kak mi je djetetu bilo tam bolje ne pitajte.trpila sam neke stvari neko vrijeme nakon toga više nisam mogla i na kraju .sam se posvađala sa tetama,ravnateljicom,vlasnicom.to je užas prestrašno.navest ću jedan od razloga zbog toga kupila sam djetetu novu flašicu kad je krenuo u vrtić i nakon par dana on nosi flašicu kući a ta flašica je užasno ofucana jer nisam luda da flašica tek kupljena može biti takva i sutradan odvedem ga u vrtić i pitam tetu kakvu i čiju flašicu je p doneso doma veli ona meni a nije to njegova to smo mu zabunom dali flašicu drugog djeteta, ja luda već.a da ne spomnjem kak bi dolazio doma mokar, ukakan a svaki dan sam morala nositi po 7 pelena u vrtić pa hajd vidi to on mokar dolazi doma jer mu pelena propustila a ja svaki dan šaljem u vrtić 7 pelena.tak svaki tjedan više manje se nešto ponavljalo i na kraju smo ga ispisali.ima toga još što je bilo da sad mogu vam svima reći privatni ni u kome slučaju

no avatar
ljubek zubek
novorođenče
novorođenče

Postao/la ljubek zubek » 24.06.2011 10:18 am

Ninooocka je napisao/la:
Ninooocka je napisao/la:cijena 1200 kn radno vrijeme od 5.30 o 19 ali moja nikad niej bila toliko.
hrana katastrofa,usuga katastrofa.
došlo je do toga da moje dijete pije sa još jednom malom vodu ili pišalinu iz posude za wc četku,da ima padne sa 13og kreveta poslaganim u zrak na pišicu,da tuđe mame čupaju moje dijte i da mi tete nece rec,da tete viču na moje dijete i ne puštaju ga da izađe iz kuhinje van jer je to njima kazna pa kad je mene vidjela da sam dosla rekla je samo ooooooooooo

nakon svega su mi rekla da ne pričam okolo i ne raspirujem vatru jer ce onda one sve najebat.
da ne govorim o šmrkljima koje drugoj djeci vise preko brade oni zelembači a moje dijete kad kihne mora doma. ne brisu im guze pa su usrani svaki dan-cijeli da n dok ne dođu doma. troše hrpetinu maramica extra neznam na šta. ostavljaju djecu same u sobama ili se prave lude jer su druga djeca moju zasarala od glave do pete sa flomasterima po novoj odjeći a neznam di su tete bile,a i mojoj se očito to sviđalo pa je stajala na miru pola sata al ne pričamo o tome,

za doručak mala zdjelica onih čokoladnih loptica-kao nbesquik na njih 20 i deci mlijeka za doručak?
snitice od francuza na pola i listić salame ili pekmez ti na malom pladnju. djeca su (ne samo moja mala) dolazila kronicno gladna iz tog vrtića...

eto neznam sta jos napisat... ako te zanima-pitaj.
bila je u njemu jer nismo imali mjesta u drzavnom i jer sam ja radila i muz i nije je imao tko čuvat i bilo je jedino od svega super radno vrijeme...

taj privatni vrtić se svodi na 2 sobe 3x3m
nemaju svoj park nehgo ih jedna ili dvijete tete vode na cestu i u druge parkove,u to doba se luđak raznio bombom u tom parku u koje ih vode i to doslovce 20 metara dalje od njih...

pošto dobivam jako puno upita zbog mojeg slučaja,želim napisati da je ovaj vrtić zatvoren;tj nije više na istome mjestu,sada je tamo drugi vrtić i drugi vlasnik vrtića. ;)

no avatar
ljubek zubek
novorođenče
novorođenče

Postao/la ljubek zubek » 24.06.2011 10:23 am

nemam pojma gdje je završio moj zadnji post, nisam baš neka kompjuterašica :)
uglavnom, jel ima netko možda za preporučit neki ok privatni vrtić na potezu prečko-trešnjevka-trnje? kad već ne smijemo javno kudit, hvalit valjda smijemo :) a bit će ok i na pp :)
pomoz'te žene! imam do 30.6. za predat papire :)

gogilli
pravi forumaš
pravi forumaš

Postao/la gogilli » 26.06.2011 7:38 am

i mene zanima neki dobar privatni vrtic zagreb zapada ali da nije baaaas puno love... poslala sam upit u jedan pa su mi rekli 2300kn... :o
ajde pucajte zemske :)
IAN 02.03.2010.
LIAM 17.07.2014.

no avatar
mamalu
novorođenče
novorođenče

Postao/la mamalu » 03.08.2011 9:09 am

mama ''aria'' može i meni info o vrtiću na pp? puno hvala.

Guapa
pravi forumaš
pravi forumaš

Postao/la Guapa » 03.08.2011 9:12 am

1200kn kad sam ja zvala za privatni vrtić u Petrovoj..
slikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslika

Kuća bez dlaka i cvijeća nije dom!

Jednom boxer- zauvijek boxer!

aria
pravi forumaš
pravi forumaš

Postao/la aria » 06.08.2011 9:15 pm

mamalu je napisao/la:mama ''aria'' može i meni info o vrtiću na pp? puno hvala.

imaš pp
slika

slika

When I see your face
There is not a thing
That I would change
Cause you are amazing just the way you are
And when you smile
The whole world stops and stares for a while
Cause girl your amazing just the way you are

slika

....svugdje u mom svemu.....
L 05.09.2009.
E 06.04.2014.

no avatar
Lidija90
novorođenče
novorođenče

Re: privatni vrtici u zagrebu - iskustva

Postao/la Lidija90 » 28.08.2011 11:40 am

anqxy je napisao/la:evo kao sto naslov kaze...
zanimaju me kakva iskustva imate sa privatnim vrticima na podrucju Zagreba??
cijene??
kvaliteta??
radno vrijeme??
koliko ste zadovoljni ili niste zadovoljni...i zbog cega???

ovu temu sam otvorila jer sam cula da ljudi nemaju dobra iskustva, pa me zanima dali je to stvarno istina i zasto...

unaprijed hvala svima koji ce odgovoriti :-* :-*

Ja sam odlučila dijete poslati u privatni vrtić jer nije veliak razlika u cijeni u usporedbi sa državnim, a privatni Kao što ima dobrih i loših državnih vrtića, tako ima dobrih iloših privatnih vrtića. Već se na prvi pogled po uređenju moće vidjeti kakva je usluga u vrtiću. meni se u kvartu u zagrebačkoj ulici otvorio prekrasan privatni vrtić Panda: http://www.vrticpanda.com/slike-vrtica.html . Topla preporuka svima. Lijepo izgleda i svi su jako ljubazni. Ako netko od vas ima kakvih iskustava javite mi se na pm.

no avatar
tinca1
novorođenče
novorođenče

Postao/la tinca1 » 31.08.2011 10:18 pm

mama ''aria'' može i meni info o vrtiću na pp? puno hvala.

Molim i ja info o tom vrtiću plizzz...Na pp.. Hvala puno puno..

nadalina222
dojenče
dojenče

Postao/la nadalina222 » 23.09.2011 11:04 am

Opet ja na ovoj temi, i na službenim stranicama grada Zg ne nalazim privatne vrtiće u Novom Zagrebu - istok pa ima li ih? Svaki komentar je dobrodošao! ;)
slika

slika

slika

max
pravi forumaš
pravi forumaš

Postao/la max » 14.10.2011 11:25 am

unaprijed hvala svima koji ce odgovoriti :-* :-*[/quote]
Ja sam odlučila dijete poslati u privatni vrtić jer nije veliak razlika u cijeni u usporedbi sa državnim, a privatni Kao što ima dobrih i loših državnih vrtića, tako ima dobrih iloših privatnih vrtića. Već se na prvi pogled po uređenju moće vidjeti kakva je usluga u vrtiću. meni se u kvartu u zagrebačkoj ulici otvorio prekrasan privatni vrtić Panda: http://www.vrticpanda.com/slike-vrtica.html . Topla preporuka svima. Lijepo izgleda i svi su jako ljubazni. Ako netko od vas ima kakvih iskustava javite mi se na pm.[/quote]

mi danas idemo pogledat taj vrtić,na slikama izgleda super,najvjerojatnije da ćemo se tamo upisat.
slika

slika

josephine
pravi forumaš
pravi forumaš

Postao/la josephine » 15.10.2011 10:25 pm

pozzz max jel ste bili u vrtiću jučer?
kolika je cijena? stvarno izgleda prekrasno, uredno, toplo i prostrano (nije 400m2 za bacit :) )
Enea 13.05.2007. nedjelja 20:45
Dina 20.09.2009. nedjelja 12:04

ALEX!!!

winnerica
pravi forumaš
pravi forumaš

Postao/la winnerica » 15.10.2011 11:12 pm

Dajte cure nemojte biti smiješne! Kakav vrtić Panda!? Kakvi kvadrati!? Pa "vrtić" se nalazi uz samu Zagrebačku cestu prometnu 0-24 jer povezuje autoput i Črnomerec, a "zgrada" je skladište kineske veleprodaje u China town-u! Znači: kineska veleprodaja s jedne strane, s druge strane skladište i prodaja građevinskog materijala + gradilište zgrade preko puta (o.k., to bude jedino završeno ali neznaš kaj bude sve u zgradi)+ Inina benzinska prekoputa! Sve puca od zdravlja! Stvarno želite tam ostaviti djecu najmanje 8h?

Napomena: živim jako blizu i jako sam bila iznenađena kad sam vidjela da se tam može otvoriti "vrtić" :bum:
I.............L.Z.

PrethodnaSljedeća

Natrag na Jaslice / vrtić

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.