Zasto roditelji ne ispunjavaju svoje obaveze?

Upisi, odlasci, odvajanja, dobre i loše strane vrtića,...

no avatar
lyna
pravi forumaš
pravi forumaš

Re: Zasto roditelji ne ispunjavaju svoje obaveze?

Postao/la lyna » 18.12.2012 2:36 pm

iskreno, čisto me briga tko nosi što u vrtić...
ja obavim svoje - piše fino pored prezimena kaj "dugujemo", i za koji mjesec trebamo što donijeti... za druge, čisto me zaboli :D mislim da bi spalila da o svemu tako razmišljam! to je neko zabadanje noseva, a dovoljno nos u tuđe probleme i živote zabadam na poslu. :D :D

nosimo mislim svaka neka 2 mjeseca paprirnate ručnike, papirnate maramice i plastične čaše.
pelene i vlažne ne nosimo jer nam ne trebaju.

grickalice ne nosim, jer ih zara ionako ne jede, a pored onih 650 kuna kaj im plačam svaki mjesec nek kupe vrečicu, neće propasti.

ponekad kupimo svima lizalice, panetone ili nešto slično...kako me opere i kako imam novaca!
slikaslika

slikaslika

marija nova
Moderator
Moderator

Postao/la marija nova » 18.12.2012 2:41 pm

Moja redovno dođe doma u pampersicama, a mi koristimo babylove. Ali ne zato jer ih nema na lageru u vrtiću nego zato što Eva ima svoju satnicu i kaka u 4 i 15 dok su u dežurnoj sobi pa teta presvuče u kupaonici koja pripada toj sobi. Meni ne smeta i rekla sam im da se posluže našim pelenama ako se nekoga iz druge grupe treba presvući dok dežuraju u našoj sobi.

i da, tata vodi Evu u vrtić i ako mu ne stavim vrećicu s pelenama na kvaku od izlaznih vrata zaboravi, neće se nikad sjetiti sam... :roll: nekad mi je čudno što ne moram i za njega pripremiti odjeću za ujutro...
Lorena, 04.04.2006.
Eva, 05.08.2010.
slika slikaslika

MISLITI JE DREK ZNATI!

no avatar
lyna
pravi forumaš
pravi forumaš

Postao/la lyna » 18.12.2012 2:43 pm

isto je i kod nas.
tata nikad ne gleda oglasnu ploču, i jel piše šta pored prezimena. ili kaže - ništa ne piše, samo da bi se izvukao...pa falimo donijeti :D
slikaslika

slikaslika

Prethodna

Natrag na Jaslice / vrtić

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.