Žalba za vrtić/jaslice + primjerci

Upisi, odlasci, odvajanja, dobre i loše strane vrtića,...

Marusha
Moderator
Moderator

Žalba za vrtić/jaslice + primjerci

Postao/la Marusha » 08.06.2009 2:28 pm

Cure jel ima neka špranca po kojoj se piše žalba ili to mogu onako po svome.
Ajde ako koja zna dajte koji primjer,nismo upali u vrtić navodno jer nam fali 17 dana do 3. godine u 9. mjesecu.
I šta se prilaže kod te žalbe ,jel dovoljna ona ili moram opet dokumentirat :roll:
slika
slika

no avatar
eleine
dijete
dijete

Re: Žalba zbog neprimanja u vrtić

Postao/la eleine » 08.06.2009 2:34 pm

Pa ne mogu vjerovati, kako to meni diže živce, ta njihova glupa pravila i propisi.Ne znam kako ide procedura kod žalbe ali po nekakvoj logici ne bi trebala opet svu dokumentaciju slati jer su svi ti dokumenti već kod njih.Sigurno će se još javiti neko ko zna točno što treba i kako.
slika

mamulinčica
pravi forumaš
pravi forumaš

Postao/la mamulinčica » 08.06.2009 2:37 pm

Nije mi jasno kako nije upala,koliko ja znam bitno je da do 31.08. ima 1. godinu,kakve sad to ima veze je li ima 3 ili 2 godine,koja im je to sad fora?
Daj Marusha-ne brini pa novi gradonačelnik je rekao da će sva djeca biti upisana,a ti bi sad još žalbe pisla! :D :D Moram te malo oraspoložiti!
Zadnja izmjena: mamulinčica; 08.06.2009 2:40 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Marusha
Moderator
Moderator

Postao/la Marusha » 08.06.2009 2:40 pm

mamulinčica je napisao/la:Nije mi jasno kako nije upala,koliko ja znam bitno je da do 31.08. ima 1. godinu,kakve sad to ima veze je li ima 3 ili 2 godine,koja im je to sad fora?

Zato šta sam je dala u vrtić ,a ne jaslice.Ona od prošlog ljeta ne nosi pelene i jede samostalno,a u 9. mjesec puni 3 godine pa mi je bilo blesavo upisivat je u jaslice kad su one do 3 godine.
slika
slika

no avatar
eleine
dijete
dijete

Postao/la eleine » 08.06.2009 2:41 pm

Onda fino to sve navedi u žalbi, i ako ništa drugo onda traži upis u jaslice.
slika

Marusha
Moderator
Moderator

Postao/la Marusha » 08.06.2009 2:42 pm

:D da barba Žeki je obeća upisat svih,al grad će bome moju žalbu uredno zaprimit (kao ne žalim se vrtiću nego gradu ,tako su mi u vrtiću rekli) :P
slika
slika

mamulinčica
pravi forumaš
pravi forumaš

Postao/la mamulinčica » 08.06.2009 2:43 pm

A kod nas u vrtiću sve neke mješovite grupe, s Brunom koji ima 6 godina ima djece od 3-7 godina i katastrofa je,ovi mali trebaju spavat,pa onda i njih "velike" tjeraju da spavaju,i to me jako ljuti!

marija nova
Moderator
Moderator

Postao/la marija nova » 08.06.2009 2:54 pm

Napiši klasika žalbu, ništa posebno... i ako zatreba opet žalbu na rješenje... :evil:

OT Moja jedina u grupi ne spava u vrtiću nego kaže da "Pije kavu s tetama!" :P A, majke mi kako je nekad živa i povjerujem joj za tu kavu... ;)
Lorena, 04.04.2006.
Eva, 05.08.2010.
slika slikaslika

MISLITI JE DREK ZNATI!

*zvrk*
pravi forumaš
pravi forumaš

Postao/la *zvrk* » 08.06.2009 3:54 pm

Samo ti lipo nazovi Keruma :mrgreen: ,šalim se malo :-*
Ja nemogu vjerovat da oni nju nisu primili,pa što bi ti trebala upisat je u jaslice pa 17 dana poslje prebacivat je u vrtić,a Bože moj koji glupi zakoni :bijesna:
slikaslika

Koke - R.I.P. :mrgreen:

ivana-st
dojenče
dojenče

Postao/la ivana-st » 08.06.2009 4:36 pm

:( ni mi nismo primljeni u vrtic, kako ide s tom zalbom kolike su nam sanse?
Nije valjda da smo mi prve na forumu koje pisu zalbu,bas me zanima da li je neka od cura vec prosla kroz to?
slika

lira
pravi forumaš
pravi forumaš

Postao/la lira » 08.06.2009 4:43 pm

Kod nas nije bilo problema ni lani ni ove godine za primanje u vrtić. Valjda manjak dice :?

Nije mi jasno da se žališ Gradu , a ne upravi Gradskih vrtića. :o Pa njima si molbu pridavala.
slika

slika

Marusha
Moderator
Moderator

Postao/la Marusha » 18.06.2009 11:02 pm

Evo ja se natipkala ,predala žalbu i sad čekam do 05.07....rezultate....
Ovdi vam je moj primjer ako kome zatreba.(makla sam brojeve telefona i još neke podatke...ipak je ovo intrnet)

Hrvoje i Maruška .....Split....
Služba za prosvjetu
i tehničku kulturu Grada Splita

ŽALBA ( PRIGOVOR)

Poštovani, zbog neprimanja našeg djeteta u Vaš vrtić podnosimo prigovor.

Razlog koji ste Vi naveli je nedovoljna dob.Naime, ona 17.09.2009 puni 3 godine pa zbog toga smatramo da tih otprilike 2 tjedna nije dovoljno dobar razlog da je ne primite.

Marčelina je dijete koje se odviklo od pelena sa 1 godinu i 10 mjeseci.Dakle već godinu dana vlada vještinom samostalnog obavljanja nužde.Zatim samostalno jede i sposobna se sama odjenuti .

Jako je društvena,razgovorljiva i vrlo je zainteresirana u učenju novih vještina.Jako je poslušno dijete koje ne pravi probleme.

Mi smo oboje zaposleni,dokaze smo priložili sa ostalom dokumentacijom prilikom upisa.Također radno vrijeme nam je takvo da oboje radimo u smjenama i to nam je veliki problem jer nju zaista nema tko čuvati.

Osobno poznajem roditelje djece koja su primljena u vrtić,a da je bar jedan roditelj nezaposlen.Je li se može to nekako provjeriti jer takvi roditelji ustvari imaju vremena čuvati svoju djecu kod kuće,a svijesno oduzimaju mjesta djeci zaposlenih roditelja zbog vlastitog komoditeta?

Nju je do sada čuvala baka koja više ne živi u Splitu.

Najljepše Vas molimo da pročitate našu primjedbu i podatke iz zamolbe o našoj curici još jednom (smatramo da je možda prvi put površno pročitana jer je i ime na listi koja je postavljena na vrtiću krivo napisano).Ako je zaista problem u tih dva tjedna do njene pune 3 godine,netko od nas dvoje roditelja će pokušat uzest neplačeni godišnji odmor (jedino takav možemo) pa je dovesti u vrtić od 18.09.2009.

Aplicirali smo našu molbu za smjensku grupu u dječiji vrtić ....

Unaprijed se zahvaljujemo i nadamo se Vašem pozivu sa pozitivnim odgovorom,jer zaista smo zabrinuti gdje sa našim djetetom u 9. mjesecu.S obzirom na cijene privatnih vrtića i našim primanjima nismo u mogučnosti plačati privatni vrtić.

Lijep pozdrav.

Roditelji: Hrvoje i Maruška ......

Dijete: Marčelina ......
slika
slika

naidac
pravi forumaš
pravi forumaš

Postao/la naidac » 18.06.2009 11:08 pm

Nakon sto procitaju tvoju zalbu onu ce vama poslati i javno izvinjenje sto je nisu primili 8-)
Dobro si im srocila jos samo da procitaju i bice to sve Ok

Lukrezia
pravi forumaš
pravi forumaš

Postao/la Lukrezia » 18.06.2009 11:10 pm

Ni oni ne bi bolje složili žalbu. ;) Odlično.
Sad bi ih još trebalo zvati svaki dan i pitati jel riješena, postani dosadna. :-*
slika

slika

no avatar
ive st
dijete
dijete

Postao/la ive st » 18.06.2009 11:32 pm

Odlično ste vi to složili.Našu Paolu prošle god nisu primili odma pa smo i mm i ja pisali zamolbu.
To je bilo ajme,samo službeno u par riči :? Ali nam je jedna pravnica,na sriću prije pregledala i pomogla napisat novu.
Tamo smo svega napisali.
Kako sam ja tek bila rodila,sama s malim djetetom,mm stalno na terenu(priložili izjavu vlasnika firme),bake zaposlene i molili da je prime radi socijalizacije među djecom jer mama ima puno posla oko bebe pa da mala ne bude "zapostavljena"...
I svašta ona tu našvrljala i primilo je.
I mene to uvik ljuti da prime dicu kojoj radi samo jedan roditelj i ima ga ko čuvat,a od zaposlenih ne.
Čula sam za jako puno takvih situacija,pa ovi moraju tražit veze,vezice da upadnu.
Ja vjerujem da će je primit ako iti malo promisle kad pročitaju tvoju zamolbu.
Sretno!
slikaKreiraj i ti svoj glitter na Trudnoca.net[/url]slika

Sljedeća

Natrag na Jaslice / vrtić

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.