Vedran

humanitarne akcije ostalih udruga. O potrebnoj pomoći za pojedince, pišite u "zahtjevima"

no avatar
leptirVT
novorođenče
novorođenče

Vedran

Postao/la leptirVT » 10.12.2011 11:41 pm

Pozdrav!
Ja sam Vedran, živim u Virovitici i imam 25 god,svoje djetinjstvo koje nije baš bilo sretno sam proveo u domu i tako završio školu. Inace sam dijete rastavljenih gluho-njemih roditelja od kojih je mama gluha a tata gluho njem. Kada su mi se roditelji rastali bio sam još malo djete i socijalna služba me smjestila u dom jer su mislili da se gluha majka nije sposobna o meni brinuti a ja nemam nikakvih smetnji ni u govoru ni u sluhu. Oca nisam nikad poslije rastave roditelja više vidio. U domu sam završio srednju školu i sada se brinem za majku i živim kod nje u malom stanu.Majka ima malu mirovinu koju nam skoro cijelu uzmu tužbe i ovrhe zbog neplacenih režija,ja trenutno ne radim i dobivam samo 300kn mjesecno kao skrbnik o mami. Preko ljeta odem na more i tamo radim u hotelima sve što treba a po zimi se brinem o mami jer nema nikoga samo mene i ponekad mi je jako teško sa njom,ja kuham kod kuće, perem, čistim,sve radim umjesto nje. Sada preko zime smo više gladni nego siti jer nemamo novaca za kupovinu osnovnih stvari za život,nemamo ni što obuci a grijemo se na drva koje smo dobili na poklon i moramo ih štedjeti jer ih nema puno. Bio bi vam jako zahvalan ako bi imali nešto odjece koja vam više netreba da mi poklonite,inace nosim velićinu-s,m i ponekad l majica a hlace neznam koji broj jer se ne razumijem baš u brojeve, imam 70kg i 175cm, kompjuter nemam i odem kod prijatelja procitati poruke i sve ostalo. Jako bi vam bili zahvalni ja i mama ako bi nam netko mogao barem u odjeći pomoći!! :plz: :plz: :plz: :plz: :plz:

Vedran

NILEDA
pravi forumaš
pravi forumaš

Re: Vedran

Postao/la NILEDA » 11.12.2011 8:17 am

Vedrane,pošalji nam ovdje adresu na koju ti možemo poslati nešto za tebe i mamu...koji broj odjeće mama nosi?
mamina iskrica 2006.

mamin mali majstor 2009.

slika slika

no avatar
tina78
novorođenče
novorođenče

Re: Vedran

Postao/la tina78 » 11.12.2011 8:11 pm

Ako se javi Vedran molila bih podatke da se nešto skupiti i poslati ...blizu smo tako da nije problem

Natrag na Humanitarke

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.