društvena humanitarna događanja

humanitarne akcije ostalih udruga. O potrebnoj pomoći za pojedince, pišite u "zahtjevima"

no avatar
lulu
pravi forumaš
pravi forumaš

društvena humanitarna događanja

Postao/la lulu » 22.12.2008 12:28 pm

evo cure moje ovdje pišite ako čujete da se održava neki koncert ,predstava,skupljanje potpisa i sl humanitarnog karaktera znači što nema veze sa našom udrugom npr ako severina ima koncert a sav prihod ide za liječenje nekog djeteta i sl. nadam se da ste me shvatile :-* tako da možemo ko želi i na taj način pomagati drugima
SVE SE VRAĆA SVE SE PLAĆA....

slika

slika

Sunrise
pravi forumaš
pravi forumaš

Re: društvena humanitarna događanja

Postao/la Sunrise » 10.12.2009 1:12 pm

10. prosinca s početkom u 20 sati na Trgu A. Starčevića u Osijeku i Trgu bana Jelačića u Zagrebu uz direktan TV i radijski prijenos (HTV2 i HR2) održavaju se istovremeni koncerti humanitarnih zvijezda hrvatske estrade u akciji "Daj pet!" za obbnovu Odjela intenzivnog liječenja djece na Klinici za pedijatriju u Osijeku
A broj na koji možete nazvati i darovati 5 kuna je 060 9006 ili poslati SMS na broj 67353
slikaslika
slika

no avatar
anchym
novorođenče
novorođenče

Re: društvena humanitarna događanja

Postao/la anchym » 21.05.2010 10:03 am

Drage mame,
Domestos je ovaj tjedan krenuo s akcijom VAŠ GLAS ZA LJEPŠE RODILIŠTE u kojoj će donirati 300.000 kn za obnovu rodilišta koje tijekom kampanje skupi najveći broj glasova.
Glasati možete na stranici:http://www.glaszaljepserodiliste.net, a akciju podržite i na facebooku: http://www.facebook.com/VasGlasZaLjepseRodiliste
Hvala svima! :)

d-a-m-a
pravi forumaš
pravi forumaš

Udruga Jak kao Jakov

Postao/la d-a-m-a » 13.03.2012 12:16 pm

Udruga Jak kao Jakov organizira akciju Uskrs u srcu, gdje će biti izložba slika prodajnog karaktera kao i štand sa uskršnjim detaljima (pisanice, vjenčići...), a sve radovi umjetnika i likovnjaka. Sav novac skupljen u akciji bit će namjenjen za potrebe djece oboljele od malignih bolesti. Prodajni dio izložbe bi se trebao održati 31.03.2012. u 20 sati, a štandovi će biti otvoreni tijekom tog vikenda. (točne podatke o samoj akciji nalijepit ću kad bude objavljeno budući da organizator još dogovara detalje. Slike će biti duže izložene, no još nije dogovoreno kada.)

Ovdje je članak koji poziva sve likovnjake i kreativce na sudjelovanje!
Djeca su naše najveće bogatstvo...
****moji kreativni trenutci****moje slikarstvo****

Natrag na Humanitarke

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.