molim vas bilo kakvu pomoć

Znate nekoga kome bi naša pomoć - novčana ili u robi - dobro došla, molimo javite ovdje

snjezana33
novorođenče
novorođenče

molim vas bilo kakvu pomoć

Postao/la snjezana33 » 18.12.2014 2:14 pm

pozdrav,
već sam pisala na ovom forumu ali nemogu naci stare postove, vjerojatno su obrisani,bilo je to pred 3 god kad sam se obracala mamama za pomoć, tražila sam odjecu za sebe i sina u velikim brojevima i puno vas se javilo te mi poslalo paketiće, bila sam i slike stavila sebe i sina ali sada nemogu taj post naći da se nadovežem na njega(možda se netko i sjeca)
-drage adminke ako smatrate da mom postu tu nije mjesto vi ga obrišite

da vam ukratko opišem svoju situaciju,nezaposlena sam i nesposobna za posao zbog stradavanja pred 5 god,gdje mi je stradala kična a najviše psiha pa pijem dosta ljekova dnevno ali nemogu ostvariti nikakvu invalidninu jer meje šifre bolesti se ne priznaju pošto sam pokretna,živim sa sinom u maminom stanu i nemogu dobiti ni socijalnu naknadu jer mama ima taj stan nekretninu
sin mi je ove godine završio srednju školu ali nemože dobiti još svjedođbu jer nije odradio svu praksu i završni rad tako da će tek u 5mj maturirati, puno vremena je provodio samnom kod kuće izostajuci iz škole radi mog psihičkog stanja, zbog nedovršene mature nemože se prijaviti na biro i još nemože tražiti posao jer ima obavezu prakse, ove godine sam ostala bez djecjeg doplatka jer se on više ne školuje redovito-po njima je on završio školovanje a i punoljetan je, tako da živimo od alimentacije koja je 1400kn mjesecno i koja će mi također biti ukinuta ćim mi djete bude spremno za traženje posla.
živimo vrlo teško jer ja ljekove koje koristim redovito moram kupovati nisu na recept,zasipale su nas ovrhe sa svih strana, pošto režije glase ma moju mamu ćiji je stan sjedaju joj ovrhama na ionako malu mirovinu tako da tome nikada kraja,uvijek je u blokadi,više smo gladni nego siti,odjecu sinu nisam kupila ne pamtim kada zadnji put kao ni sebi,ovaj Božić će mi biti u suzama kao i svaki dan,ćesto placem,neznam kuda ni kamo više da se obratim
molim vas ako barem imate viška odjece da mi pošaljete u većim brojevima za mene 2-3xl a za sina 2xl,jako je visok i jak
drage mame ocajna sam,više mi se ni ne živi jer nevidim smisao nićega

snježana

snjezana33
novorođenče
novorođenče

Re: molim vas bilo kakvu pomoć

Postao/la snjezana33 » 26.04.2015 6:34 pm

drage moje jel mi može tko pomoći kaj da radim više, nemam za kruh, nemam za ništa, očajna sam, jel ima tko 20kn da mi pošalje molim vas žene drage

Natrag na Zahtjevi

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.