Najraniji simptomi - 182. dio

Kako se zaštiti od neželjenih trudnoća, kako najlakše zatrudnjeti?

no avatar
Malllaaa❤
novorođenče
novorođenče

Re: Najraniji simptomi - 182. dio

Postao/la Malllaaa❤ » 12.05.2017 11:55 am

Bok cure imam pitanje za vas

Danas sam radila digitalan test na trudnocu

Pokazalo mi je minus i i plus se vidi mali unutra al slab nije prikazalo tjedne

Nez kj to znaci :?

no avatar
Malllaaa❤
novorođenče
novorođenče

Postao/la Malllaaa❤ » 12.05.2017 12:00 pm

Danas sam radila digitalan test
I pojavo se minus i slabo vidljivi plus unutar minusa nije pokazalo tj
Nezz kj bi to trebalo zacit
? To je tak normalno il?

Kollko jos? Si radila test?

no avatar
Nova14
dojenče
dojenče

Postao/la Nova14 » 13.05.2017 6:40 am

Mala, ako ti se na digitalnom pokazao minus onda je to negativno... napravi novi test za par dana ako imaš dvoumice... meni je uvijek pokazalo plus kada je stvarno bio plus. Oni nisu kao oni Testovi sa crticama koje teško možeš uočiti ;)

no avatar
Malllaaa❤
novorođenče
novorođenče

Postao/la Malllaaa❤ » 15.05.2017 11:25 am

Nije cisti minus pojavio se blijedi plusic
Raskopala sam ga pokazuje 2 crtice
Pa ne razumijem...
Navodno da je jako rana pa ne pokazuje tjedne...

no avatar
Nova14
dojenče
dojenče

Postao/la Nova14 » 16.05.2017 8:01 am

Kada bih trebala dobiti?
napravi novi test pa ces biti sigurna ;)

no avatar
Malllaaa❤
novorođenče
novorođenče

Postao/la Malllaaa❤ » 16.05.2017 9:43 am

Za 8 dana
:) zvala sam ginegologinju i rekl mi je da je moguca trudnoca :beba:
Ti napredujes ima kakvih novosti?

no avatar
Nova14
dojenče
dojenče

Postao/la Nova14 » 23.05.2017 1:43 pm

Hej Mala, si napravila novi test???

mi cekamo sa nestrpljenjem prvi pregled... :beba: je tu nakon 8 mjeseci pokusaja :)
samo da cujem da srceko kuca pa cu biti mirnija... za sada mi je jos tesko vjerovati da je konacno stigla :)
idem u 29. na kontrolu...

javljaj kako je kod tebe :val:

no avatar
Sabriel
novorođenče
novorođenče

Postao/la Sabriel » 02.07.2017 6:14 am

Drage moje, pratim ja već danima sve žive portale jer mi mjesečnica kasni 15 dana, radimo na bebi osam mjeseci i nadam se da sam trudna unatoč tome što mi je 12 dana od kašnjenja negativan test. Koristila sam Clearblue Easy, testirala sam se kada mi je kasnila tri dana, pa sedam dana pa devet dana pa 12 dana i sada sam odustala, mozda je greška što sam uvijek kupila isti test. Dvije poznanice su mi rekle da im je test bio negativan skroz do tri tjedna kašnjenja, a puno sam čitala po internetu i vidjela da ti testovi poprilično često imaju problema detektirati te hormone. Inače mi je ciklus između 28 i 32 dana, nemam nikakvih problema s cistama ili hormonima, a mjesečnica mi je dva puta u životu kasnila, s 18 kada sam imala za položiti maturu 15 dana i prošle godine u petom mjesecu kod planiranja svadbe 20 dana. Ali tada sam imala ono smeđe prljanje ili ti ga točkasto krvarenje. Mislim si, koja je vjerojatnost da me sada zaje**** kada osam mjeseci radimo na bebi. Još sam prošli mjesec skoro odustala od bebe jer sam krenula s treninzima, zdrava hrana, htjela sam smršaviti i smršavila sam 7 kg. Uz to pijem već duže prenatalne vitamine, maca prah koji bi mi kao trebao regulirati hormone. Drž'te fige da je to to. Rekla sam da sada više nikakve testove ne radim dok mi ne prođe tih 20 dana.
Od simptoma imam neki čudan pritisak u donjem dijelu trbuha koji nije kao kada trebaš dobiti nego samo pritisak, bilo mi je mučno dva dana, podriguje mi se konstantno i imam neku prazninu u želucu što god pojela. Stalno imam lagane vrtoglavice i kronično sam umorna, zaspala bi usred posla. Bradavice si ne smijem pipnuti ali grudi su mi normalne i ne bole me. U globalu se jednostavno osjećam čudno i da nije bilo izostanka mjesečnice prošle godine dala bi ruku u vatru da sam trudna :) Ali ako i nisam, nikome ništa, idemo dalje hrabro :) Iako kažem, 15 dana kašnjenja je stvarno puno a nisam ni u kakvom posebnom stresu, dapače, prošli mjesec mi se puno lijepih stvari dogodilo i baš sam zadovoljna svime.

no avatar
Sabriel
novorođenče
novorođenče

Postao/la Sabriel » 02.07.2017 6:17 am

Drage moje, pratim ja već danima sve žive portale jer mi mjesečnica kasni 15 dana, radimo na bebi osam mjeseci i nadam se da sam trudna unatoč tome što mi je 12 dana od kašnjenja negativan test. Testirala sam se kada mi je kasnila tri dana, pa sedam dana pa devet dana pa 12 dana i sada sam odustala, mozda je greška što sam uvijek kupila isti test. Dvije poznanice su mi rekle da im je test bio negativan skroz do tri tjedna kašnjenja, a puno sam čitala po internetu i vidjela da ti testovi poprilično često imaju problema detektirati te hormone. Inače mi je ciklus između 28 i 32 dana, nemam nikakvih problema s cistama ili hormonima, a mjesečnica mi je dva puta u životu kasnila, s 18 kada sam imala za položiti maturu 15 dana i prošle godine u petom mjesecu kod planiranja svadbe 20 dana. Ali tada sam imala ono smeđe prljanje ili ti ga točkasto krvarenje. Mislim si, koja je vjerojatnost da me sada zaje**** kada osam mjeseci radimo na bebi. Još sam prošli mjesec skoro odustala od bebe jer sam krenula s treninzima, zdrava hrana, htjela sam smršaviti i smršavila sam 7 kg. Uz to pijem već duže prenatalne vitamine, maca prah koji bi mi kao trebao regulirati hormone. Drž'te fige da je to to. Rekla sam da sada više nikakve testove ne radim dok mi ne prođe tih 20 dana.
Od simptoma imam neki čudan pritisak u donjem dijelu trbuha koji nije kao kada trebaš dobiti nego samo pritisak, bilo mi je mučno dva dana, podriguje mi se konstantno i imam neku prazninu u želucu što god pojela. Stalno imam lagane vrtoglavice i kronično sam umorna, zaspala bi usred posla. Bradavice si ne smijem pipnuti ali grudi su mi normalne i ne bole me. U globalu se jednostavno osjećam čudno i da nije bilo izostanka mjesečnice prošle godine dala bi ruku u vatru da sam trudna :) Ali ako i nisam, nikome ništa, idemo dalje hrabro :) Iako kažem, 15 dana kašnjenja je stvarno puno a nisam ni u kakvom posebnom stresu, dapače, prošli mjesec mi se puno lijepih stvari dogodilo i baš sam zadovoljna svime.

no avatar
Nova14
dojenče
dojenče

Postao/la Nova14 » 28.08.2017 10:07 am

Draga Sabriel, sorry sta prije nisam odgovorila na tvoj post, svasta nesto mi se desavalo pa eto, konacno da ulovim malo vremena.
jel trudnoca u pitanju na kraju? nadam se da je i da je sve ok...
ako slucajno nije, i ako nisi do sada, savjetujem ti da uradis sve moguce brisive da vidis da nije neka bakterija u pitanju...
nakon prvog spontanog smo i mi radili 8 mjeseci na bebici i konacno se primilo, 7 tjedana super srece i gotovo, prokrvarila i plod otisao sam od sebe (a cula srceko tjedan dana ranije kako lijepo kucka).
Isla onda na briseve (nazalost nisam nakon prvog spontanog) i ono e.coli i klamidija :(
ne znam kako sam to pobrala, muz i ja u soku, do tada sam mislila da je klamidija iskljucivo prenosiva seksom, ali nije i znam da me muz ne vara a bome niti ja svrljam okolo... i znam da mi je to "ubilo" bebu... u srijedu idemo na briseve da vidimo ako su antibiotici uspjeli izvuci tu bestiju...
Eto, savjetujem ti da ucinis sve pretrage ukoliko jos nisi i ukoliko jos radite na bebici (nadam se da imas lijepu vijest) :)

pozdrav!

Prethodna

Natrag na Začeće i kontracepcija

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.